Skin79 BB krem

Kremy BB (BB Cream), znane również, jako Blemish Balm czyli krem na niedoskonałości.  Jest to kosmetyk sprzedawany głównie na dalekim wschodzie w Azji. Obecnie kremy do twarzy BB zalały rynek Europejski. W niemal każdej drogerii znajdziemy dostępne różnorodne kremy zwane BB. Niestety większość koncernów produkujących kremy koloryzujące nie skupia się na pielęgnacyjnych właściwościach. Kosmetyki te raczej posiadają właściwości podkładu niż kremu. Na rynku kosmetycznym możemy również znaleźć kremy CC, DD jak również i EE. Aby sprostać oczekiwaniom klientek firmy kosmetyczne wyszły im naprzeciw. I tak krem CC (Color Control Cream) poza właściwościami pielęgnującymi ma za zadanie lepiej korygować niedoskonałości skóry występujące np. po trądziku, lub rozszerzonych naczynkach. Dynamik Do All, czyli tzw. kremy DD lub EE powstały zmyślą o skórze dojrzałej, aby zawarte w nich składniki przeciwzmarszczkowe korygowały niedoskonałości oraz nawilżały. Wśród wielu dostępnych na rynku kremów mój wybór padł na Skin 79 Orange.

DSC_0412

Kosmetyk zamknięty w ciekawym opakowaniu. Opakowanie wykonane z wytrzymałego plastiku. Solidne i estetyczne. To, na co warto zwrócić uwagę to pompka w złotym kolorze. Wygodna i higieniczna pozwalająca na dozowanie określonej ilości produktu.

DSC_0425

Odcień Kremu BB Skin 79 Orange jest chłodnym beżem o delikatnie żółtym podtonie. To, co dla mnie ważne brak w nim zupełnie różowych podtonów .Po aplikacji na skórę może wydać się on jasny, lecz po chwili wtapia się ładnie w cerę i jest nieuchwytny dla oka.  Zapach jest dość ciężki do sprecyzowania moje pierwsze wrażenie to eukaliptusowy, bardzo przyjemny. Po aplikacji na skórę jest niewyczuwalny, co dla niektórych będzie plusem.

DSC_0436

Krem ma jakby wilgotną konsystencję, nielejącą zmierzającą ku gęstej. Bardzo łatwo rozprowadzić go na skórze. Najlepszą opcją jest rozprowadzenie go na całej twarzy ruchem kolistym, a następnie wklepanie go delikatnie w miejsca, w których chcemy uzyskać lepsze krycie. Wykończenie, jakie dzięki niemu otrzymujemy to delikatny wilgotny glow, bez żadnych drobinek. Po przypudrowaniu uzyskujemy matowe wykończenie.  Kolejnym plusem kremu jest wysoki filtr SPF 50+, PA +++.

DSC_0438-horz

Podsumowując na chwilę obecną jest to mój nr 1. I używam go zamiast podkładu. Skóra po całym dniu noszenia jest jak by uspokojona i ujednolicona. Krem nie zapycha porów, co bardzo mnie cieszy.

Obecnie krem w AlleDrogeria.pl znajdziecie w promocji!


Cena: 97 zł

Pojemność: 40g

Dostępność: AlleDrogeria.pl 


Próbowałyście, jeśli tak to, jakie są Wasze wrażenia??
Lub może macie jakieś swoje ulubione kremy BB godne uwagi?

22 komentarze

Komentuj