Beauty balm lub blemish balm to nic innego jak krem na skazy. Po raz pierwszy opracowany w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Produkt ten początkowo miał za zadanie łagodzić podrażnienia skóry, zakrywać zaczerwienienia, oraz przyśpieszać proces gojenia się naskórka po zabiegach laserowych. W latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku swą popularność zyskał w Azji. To właśnie za sprawą kremu BB Japonki i Koreanki uzyskiwały nieskazitelną i porcelanową cerę podążając przy jego pomocy za obowiązującymi kanonami piękna.

DSC_0227

BB Aqua Glide Cream Cailyn jest trzyskładnikową mieszanką kremu, bazy i podkładu. Funkcją tego kremu jest subtelne krycie, co niesie za sobą efekt delikatnego, nieskazitelnego makijażu. Kosmetyk ten nie ukryje nam poważniejszych mankamentów skóry typu trądzik, dość widoczne popękane naczynka lub poważniejsze problemy skórne. Jest to produkt przeznaczony dla osób z cerą normalną lub niewielkimi zmianami skórnymi. Świetnie sprawdzi się u osób z cerą dojrzałą gdyż będzie ją również pielęgnował, nie obciążał a przy tym zniweluje delikatne przebarwienia i ujednolici jej koloryt.

DSC_0260

Zamknięty w czarnym opakowaniu, które nadaje mu dostojności i elegancji. Wydobywa się za pomocą pompki, która sie nie zacina, a wręcz przeciwnie dozuje odpowiednią ilość produktu. Konsystencja typowo kremowa, choć nie ciężka i nie tłusta jak to bywa w przypadku kremów. Po aplikacji kosmetyku na skórę musimy mu dać chwilę, aby ładnie stopił się z cerą (wchłoną). Przykrywa delikatne zaczerwienienia skóry. Za jego pomocą nasza skóra nabiera blasku i zdrowego wyglądu.

DSC_0283

Dzięki jego właściwościom nawilżającym świetnie sprawdzi się u osób z cerą suchą. Nie będzie nam jej wysuszał, a wręcz przeciwnie pielęgnował. W miejscach wymagających większego maskowania jesteśmy w stanie delikatnie stopniować jego krycie wklepując w wybraną partie odrobinę więcej produktu. Pamiętajmy jednak o tym, że jest to produkt nawilżający z funkcją wyrównania kolorytu skóry. Nie zastąpi on nam kosmetyków leczniczych. Odpowiednia pielęgnacja jest podstawą. Kolor który Wam prezentuję to 01 Porcelain.

DSC_0304

Jeśli chodzi o jego trwałość bez zarzutów utrzymuje się na skórze cały dzień oczywiście, gdy jest przypudrowany. U mnie bez pudrowania strefa, T po 2/4 godzinach zaczyna się błyszczeć i nie czuję się wówczas komfortowo. Jestem osoba, która zawsze powtarza, że aby produkt kremowy dobrze trzymał sie na naszej buzi powinien być odpowiednio zagruntowany. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem ogromną fanka dobrych kremów BB z naciskiem na DOBRY. Niestety nie każdy krem o nazwie BB jest tym, który powinien spełniać jego wymogi.  Jeśli będziecie miały okazję sięgnąć po ten kosmetyk bez wahania Wam polecam! A wkrótce pokażę Wam filmik z jego wykorzystaniem!


Cena: 129 zł

Pojemność: 30 ml

Dostępność:  Cailyn.pl


A Wy miałyście styczność z kosmetykami marki Cailyn?

Może macie jakieś swoje ulubione kremy BB?

66 komentarzy

Komentuj