BARBIE WRÓŻKA KWIATOWA

Wśród czeluści zabawek i wszelakich gadżetów w świecie internetu możemy znaleźć Barbie Kwiatową Wróżkę. Zabawka przenosząca nas do bajkowego świata magi i kolorów. Jej iskrzące i pokaźne skrzydła sprawiają, że mamy wrażenie iż za chwile odfrunie do wielobarwnego świata kwiatowych księżniczek.

www.nelaipola.pl

Zabawka przeznaczona dla dzieci od trzeciego roku życia. W jej skład wchodzi magiczna różdżka, oraz zestaw kwiatków. Jak sami możemy ocenić Barbie wygląda bajecznie. Blondynka z kwiatową różową koroną na głowie. Jak to na Barbie przystało na twarzy posiada charakterystyczny makijaż z pięknie podkreślonymi rzęsami.

www.nelaipola.pl

Coraz częściej możemy spotkać lalki, które swoją garderobę mają wykonaną z plastiku. I tak jest w tym przypadku nasza gwiazda wpisu nosi na sobie plastikowy różowy gorset na którym możemy dostrzec plastikowe diamenty, oraz uroczą spódniczkę przypominającą kwiat. Lalka w zestawie posiada również buty. Długie różowe sandałki jednakże lalki Neli za obuwiem nie przepadają. Największym atutem i tym co czyni kwiatową wróżkę wyjątkową są jej potężne niezwykle kolorowe skrzydła. Stelaż ich jest wykonany z różowego solidnego plastiku, a na nim znajdziemy diamenty i kwiaty.

www.nelaipola.pl

www.nelaipola.pl

Pomimo tego, że skrzydła są imponujące do zestawu jest dołączona magiczna różdżka. To właśnie za jej pomocą możemy aplikować na nie kwiaty. Sama różdżka składa się z zakrętki w kształcie motylka, tubki, oraz rurki. Aby nasze kwiatki znalazły się na skrzydłach należy kwiatek położyć na tubce i za pomocą motylka wcisnąć go do środka po czym aplikować je na skrzydła w taki miejscu w którym nam się podoba. Brokatowe kwiatki przyklejają się do skrzydeł za pomocą rzepów. Nie uszkadzają ich podczas ich odczepiania, ani ponownego aplikowania.

www.nelaipola.pl

www.nelaipola.pl

www.nelaipola.pl

Lalka na pewno przypadnie do gustu każdej dziewczynce. Poza tym, że sama w sobie jest ładna imponujące są skrzydła. Sama różdżka nie zawsze musi być wykorzystywana, gdyż nasza pociecha kwiatki może kleić za pomocą rzepów dzięki którym trzymają się skrzydełek. Sam zestaw oceniamy bardzo dobrze. Wadą może być oczywiście mała ilość kwiatuszków dołączonych do zestawu. Gdyby było ich więcej oczywiście byśmy się nie obraziły.

Cena zestawu: około 90 zł

Dostępność: Sklepy stacjonarne, oraz internetowe.

A Wy jak oceniacie taki zestaw do zabawy dla dziewczynki?

Komentuj