Indywidualne lekcje makijażu

Untitled-1

Brakuje Ci czasu na zastanowienie się nad swoim makijażem, bądź też nie doceniasz jego znaczenia. Nie potrafisz podkreślić swojej urody? Nie wiesz gdzie aplikować róż na policzki, lub wcale go nie nakładasz. A przecież, aby wykonać dobry makijaż wystarczy znać podstawy i trochę poćwiczyć. Indywidualna nauka makijażu trwa 90 minut w czasie, których poznasz podstawy swojego makijażu i nauczysz się go prawidłowo wykonywać. Podczas tych lekcji jestem tylko do Twojej dyspozycji! W czasie zajęć dobieramy kolorowe kosmetyki i maluję Tobie pół twarzy następnie Ty  starasz się odwzorować makijaż na drugiej połowie. Po demakijażu samodzielnie wykonujesz ponownie cały makijaż pod moim okiem. Po ukończeniu lekcji dostajesz napisany skrypt z przypomnieniem poszczególnych kroków.

Program indywidualnych lekcji makijażu obejmuje:

– analizę budowy twarzy, ustalenie jej zalet i wad oraz sposoby ich korekty,
– dobór indywidualnej kolorystyki i rodzaju kosmetyków, (podkładu i korektora oraz korygowanie niedoskonałości cery),
– nauka modelowania oka, ust, brwi
– nauka modelowania twarzy – róż, bronzer, rozświetlacz,

Sama wybierasz czy chcesz się nauczyć wykonywać makijaż wieczorowy, dzienny czy do pracy.

Cena to 250 zł (czas: 90 minut)
Na zajęcia możesz  przyjść także z własnymi, używanymi dotychczas kosmetykami kolorowymi w celu sprawdzenia ich prawidłowego doboru kolorystycznego.
Po ustaleniu właściwej indywidualnej kolorystyki doradzę Ci, czego brakuje w Twojej kolekcji, co jest niezbędne, a z czego może należy zrezygnować.

Terminy spotkań ustalane są indywidualnie.

 

 

  Zapraszam

Bez tytułu