Clio Multitasking Hair – Muse Cosmetics *ODŻYWKA DO WŁOSÓW*

Piękne i zadbane włosy to nie lada wyzwanie. Jakiś czas temu odkryłam, że pielęgnacja to nie tylko szampon i odżywka. O tyle ile dbamy o naszą skórę twarzy czy ciała również powinniśmy zadbać o skórę głowy, aby nasze włosy były lśniące i zdrowe. Nie oszukujmy się, że częsty wpływ suszarki, prostownicy czy lokówki, jak również środków służących do utrwalania fryzury typu żele, lakiery itp. osłabia nasze włosy i wysusza. W ostatnim czasie moje włosy przeszły diametralną zmianę. Niemalże z dnia na dzień od ciemnych włosów przeszłam do blondu. I tak, tak wiem, że nie ma się czym chwalić bo takich rzeczy się nie robi w tak krótkim czasie to jednak mój upór jest na tyle silny, że doszłam do pożądanego efektu. Oczywiście skutkiem ubocznym są osłabione włosy.

DSC_3242

Przy takich wariacjach jakie potrafię sobie zaoferować zbawienna okazała się odżywka do włosów Muse Cosmetics – Clio Multitasking Hair, którą systematycznie stosuję już od 2 miesięcy.

DSC_3236

Dodanie blasku i objętości to główne zadanie tego zbawiennego produktu. Odżywka zamknięta w czarno złotym kartoniku, który już na pierwszy rzut oka przykuwa uwagę. Sam produkt został umieszczony w butelce z twardego tworzywa. Nie tylko szata graficzna zwraca naszą uwagę, ale również sam atomizer odżywki. Atomizer w postaci pompki pianotwórczej to dla mnie nowość jeśli chodzi o produkty do pielęgnacji skóry głowy.

DSC_3269

Odżywka Muse posiada konsystencje wody i jest niezwykle łatwa w użyciu. Wytwarzana piana przez atomizer jest bezzapachowa i pokusiła bym się o stwierdzenie, że bezbarwna. Do aplikacji potrzebujemy niewielkiej ilości pianki, aby wetrzeć ją w skórę głowy. Jest to produkt bez spłukiwania jednak pomimo tego w żaden sposób nie obciąża, ani nie pozostawia efektu tłustych włosów.

DSC_3275

DSC_3277

Muse Cosmetics – Clio Multitasking Hair jest produktem dzięki któremu włosy zyskują sprężystość i zdrowy wygląd. Zdecydowanie poprawia kondycje skóry głowy, a co za tym idzie włosów. To co zauważyłam to pomimo moich eksperymentów włosowych, ograniczyła ona ich wypadanie spektakularnie. Jednak chyba najbardziej efektownym aspektem tego produktu jest jego wydajność. Tak jak wspominałam produkt stosuje już od dwóch miesięcy, a mam wrażenie, że jego ilość starczy mi bynajmniej jeszcze na miesiąc. Więc cena nie wydaje się taka straszna w porównaniu do jakości i wydajności.


Cena: 240 zł

Pojemność: 150 ml

Dostępność: Musecosmetics


A Wy znacie produkty produkty Musecosmetics ?

50 komentarzy

Komentuj