Fryzury z grzywką – najnowsze trendy na jesień 2019

Jak to się mówi „historia kołem się toczy” i tak jest zarówno z modą jak i fryzurami. Corocznie w każdych trendach możemy odnaleźć inspiracje z ubiegłych lat. I nic w tym złego gdyż to co dobre powinno trwać.

Znane już nam są trendy jesień/zima 2019 moda zatacza wielkie koło zarówno w makijażu jak i fryzurach. Na bok odsuwamy już strobing (rozświetlenie twarzy), oraz kolory ziemi na oku. Teraz sięgamy po mocne soczyste barwy, grunge’owe kreski na oku to must have tej jesieni. Wszelkiego rodzaju pigmenty i pyłki również możemy schować do szufladki. Na pierwszy plan znowu wychodzi gruby brokat i metaliczne srebro, które przez jakiś czas zniknęło z pola widzenia. Światowe gwiazdy oszalały na punkcie grzywek. To ona jest hitem we fryzjerstwie tej jesieni! Jeśli dobierzemy odpowiedni rodzaj grzywki do kształtu naszej twarzy zdecydowanie doda ona nam uroku i młodzieńczego wyglądu.

Chyba każda z nas choć raz w życiu zdecydowała się na grzywkę. I takie oto cięcie jest hitem sezonu jesień/ zima 2019. Modne fryzury z grzywką możemy zobaczyć również na czerwonym dywanie. Nie ważne czy masz włosy, krótkie, długie istotne jest natomiast to, aby grzywka była nieco nonszalancka. Obcięta tuż przy linii brwi może dać efekt jakby potargał ją wiatr. Układanie jej nie zajmie dużo czasu. Modne grzywki znajdziecie w inspiracjach z pokazów mody, każda z Was zapewne znajdzie tam coś dla siebie. Pamiętajcie jednak, że nie każdy kształt twarzy w grzywce będzie wyglądał dobrze. Na pewno Panie, które posiadają twarz owalną mają największą swobodę i niemalże mogą sobie pozwolić na każdy rodzaj grzywki. Te z Was, które są posiadaczkami twarzy okrągłych powinny się zdecydować na grzywkę na bok. Optycznie złagodzi ona rysy twarzy. Przy twarzy kwadratowej grzywka nie jest wskazana. Może ona jedynie uwydatnić ostre rysy. Jeśli już bardzo chcemy być posiadaczkami pięknej grzywki zdecydujmy się na taką która jest ułożona na bok. Twarze w kształcie serca idealnie będą wyglądały w cieniowanej grzywce w stylu lat 70.

Fryzury z grzywką to najmodniejszy hit sezonu. Zanim zdecydujecie się jednak na tak radykalne cięcie przeanalizujcie jaki kształt twarzy posiadacie i wybierzcie odpowiedni rodzaj modnej grzywki dla siebie.

Komentuj