LA ROCHE-POSAY TOLERIANE TEINT

Przebarwienie, niedoskonałości, skóra alergiczna skłonna do podrażnień to problem niejednej z nas. Są takie dni gdy nasza cera porządnie „daje nam w kość”, a my nie mamy ochoty pokazywać się światu. Najchętniej w takich dniach zamknęłybyśmy się w czterech ścianach. Nie musi tak być są produkty, które nie tylko ukryją nasze niedoskonałości, ale sprawią, że nasze nastawienie do życia zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni. Bo przecież każda z nas, gdy czuje się dobrze we własnej skórze, gdy podkreśli swoje atuty, a ukryje niedoskonałości to rozkwita niczym kwiat. 

DSC_3008

Takim produktem jest właśnie LA ROCHE-POSAY TOLERIANE TEINT. Kosmetyk stworzony z myślą o osobach, które borykają się z problemami skórnymi. Toleriane Teint fluid korygujący niedoskonałości zamknięty jest w wąskiej tubce z precyzyjnym aplikatorem, dzięki któremu dozujemy odpowiednią ilość kosmetyku. 

DSC_3063

Konsystencja podkładu La Roche Posay Toleriane Teint jest dość wodnista. I w żadnym wypadku nie jest to jego wadą. Jest silnie napigmentowany i wydajny. Aby pokryć całą twarz wystarczy niewielka ilość. Poziom krycia oczywiście jesteśmy w stanie stopniować. Wysoce skoncentrowany pigment zawarty w podkładzie La Roche Posay sprawia, że jesteśmy w stanie już jedną warstwą przykryć zaczerwienienia, zmiany ropne, czy blizny potrądzikowe. Pamiętajcie jednak o tym, że każdy kosmetyk kryjący zniweluje nasze problemy jedynie optycznie. Nie ma produktu który sprawi, że nasze niedoskonałości znikną!.

DSC_3085

Efekt jaki uzyskamy Toleriane Teint to nieskazitelna porcelanowa cera. Jednak z aplikacją tego kosmetyku musimy odrobinę poćwiczyć, gdyż nałożony nieumiejętnie da wręcz odwrotny efekt. A przecież żadna z nas nie chce mieć na twarzy maski.

DSC_2926

DSC_3028

Kolor jaki posiadam to nr 10. Dostrzegam w nim żółte pigmenty, które ładnie neutralizują przebarwienia. TOLERIANE TEINT jest produktem naprawdę wyjątkowym. Nie uczula, ani nie zapycha skóry. Gdy moja skóra nie wymaga, aż tak silnego krycia zastępuje mi czasem korektor.


Cena: 80/90 zł

Pojemność: 30 ml

Dostępność: www.laroche-posay.pl/


A Wy znacie markę Laroche Posay?

 

 

32 komentarze

Komentuj