Lakiery Zila – Cukierkowa słodycz

Polska marka lakierów Zila dostępnych w drogeria.pl zachwyciła mnie już jakiś czas temu. Seria holograficzna, Flash należy zdecydowanie do moich faworytów. Wielowymiarowy efekt, jaki możemy uzyskać za pomocą tych lakierów jest zdecydowanie niebanalny.

DSC_0888

DSC_0840

Lakiery tym razem przybyły do mnie zapakowane w przesłodkich i uroczych opakowaniach do złudzenia przypominających cukierkowe babeczki. Same kolory idealnie wpasowane w wiosenno letni klimat, idealnie będą pasowały do muśniętej słońcem skóry.

DSC_0902

Raqu 115 jest odcieniem przypominającym brudny, pudrowy róż. Natomiast kolor 125 to to piękny odcień niebieskiego. Lakiery zamknięte są w szklanej buteleczce o pojemności ośmiu ml. Cieki pędzelek ścięty na prosto świetnie współpracuje podczas aplikacji na płytkę. Lakier rozprowadza się sprawnie, przy czym nie pozostawia smug i nie rozlewa się na skórki. Aplikowany cieką warstwą szybko wysycha. Aby uzyskać jednolity kolor musimy nałożyć dwie cienkie warstwy.

DSC_0998

Podsumowując zaletą jest trwałość lakierów jak i szybkie wysychanie. Przyjemnie się je zmywa posiadają trwały połysk i są odporne na ścieranie.  Nie wpływają negatywnie na płytkę paznokcia, co ważne nie barwią! Lakiery nie posiadają formaldehydu, który klasyfikowany jest, jako substancja rakotwórcza kategorii 3 i może być stosowany wyłącznie w utwardzaczach do paznokci, w ilości do 5 proc.  W swoim składzie nie mają również Toluenu, który w lakierach do paznokci pełni między innymi funkcję rozcieńczalnika jest szkodliwy ze względu na rozrodczość. Kolejnym plusem to brak w ich składzie, Dibuthyl Phthalate (DBP) uważany za toksyczny dla reprodukcji oraz podejrzewany o zakłócanie czynności hormonów. W Drogeria.pl możecie nabyć zarówno box z lakierami jak i pojedyncze sztuki. Poniżej podaje linka abyście mogły zapoznać się z ofertą.


Cena 1 lakier: 14,99 zł

Dostępność: drogeria.pl


Znacie te lakiery?

A może macie jakieś swoje faworyty.

64 komentarze

Komentuj