LOVENUE BY MAGDA PIECZONKA. PĘDZLE DO MAKIJAŻU (NR: 6,5,4,3,2,1)

Aby zestaw pędzli LoveNue by Magda Pieczonka bliżej Wam przybliżyć postanowiłam podzielić go na trzy części. Stwierdziłam, że tak podzielona kolekcja pędzli na wpisy stanie się dla Was o wiele bardziej przejrzysta jak również pozwoli Wam na dokładniejsze zastanowienie się, które z pędzli chciałybyście mieć w swoim zestawie. I tak oto dla tych, którzy nie zapoznali się z dwoma wpisami dotyczącym pędzli  zapraszam TUTAJ i TUTAJ. Dzisiaj już ostatni wpis z Seri LoveNue by Magda Pieczonka. Pędzle od 6 do 1 już zaraz poznacie bliżej.

 

DSC_0922

DSC_0920

Jako pierwszy nr 6 . Jest to pędzlem przypominający kształtem pędzel języczek. Nieco inny gdyż o wiele gęstszy bardziej puszysty. Włosie tak jak w przypadku każdego pędzla sprężyste i miękkie. Pędzel dobrze sprawdza się w przypadku aplikacji cienia na całą powiekę. Uzyskamy nim łatwo efekt przydymionego oka, gdyż z racji zaokrąglonego kształtu rozciera nam równocześnie delikatnie cień.

DSC_0916

Pędzel nr 5. Jest to pędzel o zaokrąglonej główce, włosie sprężyste i miękkie, choć bardziej zbite niż w pozostałych pędzlach. Dzięki niemu jesteśmy w stanie nadać pożądany kształt aplikowanym cieniom. Jest to pędzel przeznaczony do modelowania kształtu oka. Pomimo iż jego zastosowanie powinno być jedynie do aplikacji cieni ja znalazłam również dla niego inne rozwiązanie. Pędzel idealnie nadaje się do nakładania korektora w okolice oka i na skrzydełka nosa.

DSC_0926

DSC_0940

Eyeliner and Brow Brush czyli nr 3. Pędzel jest przeznaczony do linera oraz podkreślania brwi. Solidny pędzel włosie zbite, co ułatwia wypełnienie przestrzeni pomiędzy brwiami. Nie wyrysujemy nim natomiast idealnego kształtu brwi z racji jego gabarytów. Jeśli chodzi o eyeliner to tym pędzlem niestety nie uzyskamy efektu precyzyjnej, cienkiej kreski. Dobrze natomiast sprawdzi się przy rozcieraniu kreski ówcześnie narysowanej kredką. Podsumowując pędzel świetny dla osób, które jedynie muszą wypełnić swoje brwi za pomocą cienia.

DSC_0950-horz

Lip Brush to profesjonalny pędzel do makijażu ust. To naprawdę fajny pędzel! Pomaga precyzyjnie nałożyć pomadkę. Dzięki swojej sprężystości idealnie układa się na ustach. Cieniutki z dłuższym włosiem bardzo gładki swoje zastosowanie znajduje również, jako pędzel do: do korektora przy tuszowaniu drobnych niedoskonałości, do zrobienia kresek na powiece np. cieniem, do zaznaczenia i przyciemnienia brwi.

DSC_0942

Pędzel-pacynka EYESHADOW SPONGE NR 2 i 4. Zapewne dla wielu z Was pacynka będzie narzędziem dość kontrowersyjnym zwłaszcza dla tych, którzy makijażem zajmują się zawodowo. Ja osobiście nie jestem fanką rozcierania cieni za pomocą pacynki. Jednak takie narzędzie warto mieć w swoim zestawie. Za pomocą umieszczonej na trzonku gąbeczki jesteśmy w stanie nałożyć sprawnie i efektownie kryjącą warstwę cienia, która zyskuje na intensywności. Tak aplikowany cień warto jednak wykończyć za pomocą pędzla. Pędzel pacynka nie jest zwykłą pacynką, jaką znajdziecie dołączoną do cieni. Gąbeczki zamocowane na trzonku są naprawdę solidne sztywne nie wyginają się w każdym kierunku świata. Ważne jest, że bardzo dobrze się je myje i nic w nich się nie osadza. W zestawie LoveNue znajdziecie dwa rozmiary gąbek do makijażu oka.

DSC_0947-horz

Pędzle nie należą do pędzli najtańszych jednak uważam, że pędzle, które Wam przedstawiłam warte są swojej ceny i posłużą przez długi czas!. Mnie urzekła, jakość trzonków, oraz niezwykła miękkość i sprężystość włosia. W trakcie mycia pędzle nie farbują, nie wydzielają żadnego zapachu, a co najważniejsze po wyschnięciu powracają do pierwotnego kształtu. To czysta przyjemność używać tych pędzli podczas wykonywania makijażu.


Ceny:

Pędzel nr 6: 72 zł

Pędzel nr 5: 66 zł

Pędzel nr 4: 72 zł

Pędzel nr 3: 61 zł

Pędzel nr 2: 53 zł

Pędzel nr 1: 61 zł

Dostępność: LoveNue 


A Wy znacie te pędzle?

A może macie jakieś swoje ulubione perełki wśród pędzli?

34 komentarze

Komentuj