LOVENUE BY MAGDA PIECZONKA. PĘDZLE DO MAKIJAŻU (NR: 9,8,7)

Aby zestaw pędzli LoveNue by Magda Pieczonka bliżej Wam przybliżyć postanowiłam podzielić go na trzy części. Stwierdziłam, że tak podzielona kolekcja pędzli na wpisy stanie się dla Was o wiele bardziej przejrzysta jak również pozwoli Wam na dokładniejsze zastanowienie się, które z pędzli chciałybyście mieć w swoim zestawie. I tak oto dla tych, którzy nie zapoznali się z pierwszym wpisem dotyczącym pędzli nr: 10, 11, 12, 13 zapraszam TUTAJ.

DSC_0840

DSC_0903

Pędzel, który mnie urzekł od pierwszego wejrzenia to nr 8 Powder and Illuminate Brush. Postanowiłam zacząć od niego gdyż pomimo zaleceń producenta, a mianowicie zalecany jest do aplikacji pudru i rozświetlacza wedle mnie swoje zastosowanie znajduje również, jako pędzel do konturowania za pomocą bronzera, czy różu. Jednym słowem pędzel to wielofunkcyjne cacko, dzięki któremu wymodelujemy całą twarz! Jest to pędzel, który posiada miękkie i sprężyste włosie, dzięki któremu idealnie rozciera wszelkiego rodzaju produkty. Jego kształt jest nieco wydłużony, a sprężysta i zaokrąglona główka sprawia, że aplikacja produktu jest znacznie łatwiejsza i precyzyjna.

DSC_0835

DSC_0893

Pędzel Face Contour Brush nr 9. Jest to pędzel dla tych z Was, które w makijażu są już bardziej zaawansowane, choć być może każdy w nim znajdzie inne zastosowanie.

DSC_0867

Jego włosie jest płaskie a na szczycie przycięte w zaokrąglony kształt. Pomimo tego, iż pędzel jest dość sztywny nie drażni skóry, a wręcz przeciwnie jest dla niej bardzo delikatny. Pędzel ten dobrze sprawdza się przy konturowaniu na mokro kosmetykami takimi jak kamuflaże czy bardziej kremowe podkłady o cięższej konsystencji. Ja osobiście lubię go wykorzystywać, jako pędzel do rozświetlacza.

DSC_0881-tile

Pędzel Eyeshadow Blend And Illuminate Brush Nr 7. Jest to pędzel, który będzie idealnym dla tych z Was, które mają problem z blendowaniem cieni, lub dla tych z Was które rozcieranie cieni chcą sobie znacznie ułatwić. Posiada on dłuższe włosie o zaokrąglonej główce. Dzięki niej produkt jest nabierany na sam szczyt włosia a boczne włoski rozcierają cień za pomocą miękkiego i sprężystego włosia. Dobrze sprawdzi się on również do aplikacji rozświetlacza czy konturowania nosa za pomocą bronzera.

DSC_0896-tile

W kolejnych wpisach podzielę się moją opinią na temat kolejnych pędzli z zestawu, jaki można skompletować. Pędzle nie należą do pędzli najtańszych jednak uważam, że pędzle, które Wam przedstawiłam warte są swojej ceny i posłużą przez długi czas!. Mnie urzekła, jakość trzonków, oraz niezwykła miękkość i sprężystość włosia. W trakcie mycia pędzle nie farbują, nie wydzielają żadnego zapachu, a co najważniejsze po wyschnięciu powracają do pierwotnego kształtu. To czysta przyjemność używać tych pędzli podczas wykonywania makijażu.


Ceny:

Pędzel nr 9: 97 zł

Pędzel nr 8: 86 zł

Pędzel nr 7: 75 zł

Dostępność: LoveNue 


A Wy znacie te pędzle?

A może macie jakieś swoje ulubione perełki wśród pędzli?

 

 

 

69 komentarzy

Komentuj