Naturalny cień do powiek- Felicea

Felicea Jak już Wam pisałam jest pierwszą w Polsce marką kosmetyków naturalnych. Każdy produkt w swoim składzie zawiera jedynie naturalne składniki między innymi: wosk pszczeli, witamina E, olej kokosowy, masło shea, olej rycynowy oraz mineralne pigmenty. O kredkach do brwi już Wam pisałam tu: KLIK ,KLIK.

DSC_1438

Oprócz kosmetyków do brwi, ust, czy korektora marka w ofercie posiada również naturalne kremowe cienie do powiek. Kosmetyk zamknięty w wygodnym i estetycznym białym opakowaniu sygnowanym logo i nazwą marki. Produkt wykręcany, przez co ułatwioną mamy aplikacje i omija nas zabawa z temperówką.

DSC_1483

Cienie w takiej formie bardzo lubię. Z tym, że moje oczekiwania od tego typu produktów są wysokie. Kolory, które posiadam to 53- odcień brązu, oraz 56- zieleń idąca w kierunku morskim.  Zarówno jeden jak i drugi kosmetyk posiada maleńkie drobinki, które sprawiają, że cień delikatnie odbija światło.

DSC_1490

Produkty te nie są typowymi kosmetykami, jakie dostaniemy w drogeriach. Nałożone na powiekę pozostawiają na niej delikatną mgiełkę. Nie są tak intensywne jak to bywa w przypadku tego typu cieni. Jeśli jesteście zwolenniczkami bardzo subtelnego makijażu myślę, że przypadły by Wam do gustu.

DSC_1472

I teraz przejdę do najważniejszego a mianowicie trwałości. Cień utrzymuje się na powiece około dwóch godzin. Po tym czasie zaczyna nam znikać z powieki, a pozostają po nim jedynie drobinki. Myślę, że posiadaczki tłustych powiek na pewno nie znajdą w nim zwolennika gdyż będzie się zbierał w załamaniach i rolował. Aby przedłużyć jego trwałość możemy zaaplikować na niego sypki, lub prasowany cień. Tak zagruntowany kosmetyk może posłużyć nam, jako baza. Ale czy istnieje taka potrzeba skoro na rynku mamy dostępnych tyle neutralnych kolorystycznie baz pod cienie?  Podsumowując ten kosmetyk moich oczekiwań nie spełnił. Pamiętajcie jednak, że każdy z nas jest inny być może Wam taki delikatny efekt przypadnie do gustu. Gorzej jednak z trwałością.


Cena: 24 zł

Dostępność: Felicea.pl


A Wy miałyście styczność z tym cieniem?

Lub podobnymi produktami?

Jeśli tak to jak się u Was spisywały?

 

 

32 komentarze

Komentuj