Obsessive Compulsive Cosmetics (OCC)- płynna pomadka Lip Tar

Obsessive Compulsive Cosmetics (OCC) jest to marka, która zyskała swoją sławę dzięki, Lip Tar czyli tak zwanym płynnym pomadkom o skoncentrowanych pigmentach. Jest to połączenie długotrwałej pomadki z typową prostotą aplikacji błyszczyka.  Gama kolorystyczna jest niezwykle urozmaicona nietypowa o intensywnych kolorach. Dzięki ich płynnej konsystencji z łatwością możemy je ze sobą mieszać tworząc kolor na własne potrzeby.

DSC_0081

Każdy Lip Tar zapakowany jest w silikonowe opakowanie (mini kosmetyczkę ❤❤❤). W opakowaniu prócz farbki znajdziemy karteczkę z instrukcją obsługi, oraz pędzelkiem. Pędzelek pomimo swoich niewielkich rozmiarów sprawdza się przyzwoicie. Nie wypada z niego włosie ani się nie odkształca. Napisy na nim również pozostają nienaruszone.

DSC_0092

Pomadka jest zamknięta w mięciutkiej przezroczystej silikonowej tubce, dzięki temu dokładnie widzimy kolor, jaki kupujemy. Dzięki tak miękkiemu tworzywu, w jakim jest przechowywana z łatwością możemy dozować produkt w takich ilościach, jakich zamierzamy. Aplikację ułatwia nam również zakończenie dzięki niemu wyciskamy na paletę, lub dłoń niewielką ilość. Jak dla mnie kolejnym plusem takiego zakończenia jest higiena, łatwiej dozować produkt z takiego opakowania, gdyż osoby, które zajmują się makijażem muszą pamiętać o tym, aby nigdy nie używać produktów bezpośrednio na usta!!! A Panie, które korzystają z usług wizażystów muszą mieć na uwadze, aby na takie czynności nie wyrażać zgody!!! (Chyba, że pomadka, lub błyszczyk jest nowa i podarowana Wam!)

DSC_0110

Wiele z Was, jeżeli kupuje wszelkiego rodzaju farbki do ust na własne potrzeby zapewne woli używać aplikatura dołączonego do opakowania. Najprostszą metodą będzie wówczas przelanie takiej farbki do opakowania po błyszczyku!

Jeśli chodzi o konsystencję to bardzo ją lubię i sobie chwalę. Po jakiś kilku minutach zaczyna ona wysychać na ustach i jej zmycie to nie lada wyczyn. W trakcie aplikacji ma kremową konsystencję, co sprawia, że aplikacja staje się przyjemna i nie musimy się śpieszyć przed obawą wyschnięcia i nie możności skorygowania konturu.

DSC_0126

Zapewne każda z nas zjada odrobinę kosmetyku, który ma na ustach. Lip Tar pozostawia na ustach przyjemny zapach mentolu, oraz delikatnie je chłodzi. Jeśli chodzi o wydajność to myślę, że nikt się nie zawiedzie, aby pokryć całe usta wystarczy odrobinka!!! I tu musicie uważać, aby nie przesadzić, gdyż zbyt duże ilości tego produktu na ustach będą wyglądały nieestetycznie! Kolor jak możecie sami zobaczyć na zdjęciu jest bajeczny jest to odcień Queen. Jeżeli nie przesadzimy z ilością tak jak wspominałam powyżej możemy cieszyć się kolorem na ustach przez kilka godzin!


Cena: 68 zł

Dostępność: www.bestmakeup.pl(  tu zapoznacie się z gamą kolorystyczną)


Używacie pomadek płynnych? A może wolicie klasyczne pomadki do ust?

Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie.

Pozdrawiam Marzena!

Komentuj