Oillan Baby, pielęgnacja dla najmłodszych

Oillan Szampon, Żel do kąpieli i pod prysznic od pierwszych dni życia 3 w 1 

jest wielofunkcyjną mieszaniną mająca na celu ochronę, nawilżanie i zadbanie o skórę naszych pociech. Preparat znajduje się w dość dużej tubie o pojemności 200 ml, zakończoną dozownikiem , który ma na celu ułatwianie użytkowania. Emolient posiada delikatny zapach. Po zaaplikowaniu produktu do wody staje się ona miękka, a barwa wody zostaje bez zmiany gdyż nie ma w sobie parafiny. Wystarczy mała ilość, aby woda dobrze się spieniła. Bardzo dobrze się rozsmarowuje na ciałku. Skóra po użyciu żelu staję się gładka i nawilżona. Specyfik nie powoduje na skórze naszych maluchów żadnych podrażnień, zaczerwienień, oraz nie wysusza jakże delikatnej skóry dziecka.

www.nelaipola.pl

www.nelaipola.pl

Oillan krem do twarzy i ciała od pierwszych dni życia 

Stosuję go zarówno u starszej córki jak i u młodszej. Konsystencja kremu jest gęsta, co wiąże się z jego wydajnością. Wystarczy zaledwie mała kropeczka, która bez problemu rozsmarowuje się na buzi dziecka. Krem wchłania się błyskawicznie, nie pozostawiając tłustych plam. Dodatkowym atutem jego jest, iż nie posiada żadnych substancji zapachowych, które mogły by podrażnić skórę naszych pociech. Krem doskonale sobie radzi z pojawiającymi się szorstkościami na buzi maluszków. Nadaje się do codziennej pielęgnacji. Skóra staję się miękka, delikatna oraz przyjemna w dotyku nie pozostawiając oleistej, lepkiej warstwy na skórze. Z czystym sumieniem mogę polecić Wam drogie mamy krem Oillan, dla dzieci który sprawdzi się w każdym przedziale wiekowym.

www.nelaipola.pl

www.nelaipola.pl

Oillan krem regenerujący proces rogowacenia 

Przeznaczony jest zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Krem nie posiada wcale zapachu. Jest dość wydajny, oraz bardzo dobrze się rozprowadza, niestety potrzebuje chwili, aby się wchłoną. Stosując go na swojej skórze, w okolicach kolan oraz łokci gdzie skórę mam chropowatą oraz suchą zauważyłam sporą poprawę. Pomimo tego, że potrzebuje czasu na wchłonięcie się atutem jest to, iż zniwelował uczucie swędzenia i szorstkości, pozostawiając skórę doskonale nawilżoną.

www.nelaipola.pl

DOSTĘPNOŚĆ: www.oillan.pl

A Wy jakich kosmetyków dla swoich pociech używacie?

Macie coś godnego polecenia?

Pozdrawiam Justyna

Komentuj