Rekonstrukcja brwi metodą włoskową, oraz 3D

METODA WŁOSKOWA

Cena: 80 zł

Marzysz  o pełnych, wyraźnych, a jednocześnie jak najbardziej naturalnych brwiach? Zapisz się na zabieg rekonstrukcji brwi metodą włoskową. Rekonstrukcja brwi, w porównaniu np. do makijażu permanentnego, to przede wszystkim metoda nieinwazyjna. – Efekt utrzymuje się maksymalnie do trzech tygodni, w zależności od tego, jak starannie o niego dbamy.

Na czym polega zabieg? Przede wszystkim metody rekonstrukcji są dwie: building i sculpting. Pierwsza polega na doczepieniu maleńkich, sztucznych włosków do Twoich naturalnych brwi. Doczepione włoski wyregulują kształt brwi oraz sprawią, że będzie ona ramą dla Twojego oka!

METODA FARBKI 3D

Cena: 60 zł

Druga metoda, tzw. sculpting, polega na dorysowaniu bardzo cienkim drucikiem brakującej brwi specjalną farbką strukturalną, która po zastygnięciu,  utrzymuje się na skórze około trzech tygodni. Ta metoda polecana jest głównie kobietom, które mają ubytki w brwiach, np. nie mają ich początków,  końcówek lub luki w brwiach. Polecana również dla Pań u których henna utrzymuje się bardzo krótko! Jest ona doskonałą alternatywą!

Codzienne dorysowywanie brakujących fragmentów brwi bywa nie tylko czasochłonne, ale również uciążliwe. Poza tym nie zawsze daje naturalny efekt.

METODA ŁĄCZONA:

Cena: 120 zł

Zapisy telefonicznie: 536254520

Henna i regulacja:

Cena: 35 zł