Sleek MakeUP Paleta rozświetlaczy do twarzy Midas Touch – AlleDrogeria.pl

Skóra twarzy błyszczy, zachwyca swoją doskonałością i zdrowym promiennym wyglądem. Rozświetlacze już od dłuższego czasu zdobywają nasze serca. Te z Was które jeszcze ich nieposiadaną w swoich kosmetycznych zbiorach domniemam, że niedługo po nie sięgną i mam nadzieję, że nie pożałują. Producenci kosmetyków kolorowych kuszą nas co chwilę nowościami wypuszczanymi na rynek oferując nam do wyboru do koloru różnorodne rozświetlacze. Midias Palette Sleek Makeup jest kolejną paletą rozswietlaczy z limitowanej edycji.  Znajdzie ona swoje zastosowanie przy makijażu oka jak i przy strobingu. O strobingu pisałam już Wam.  Dla tych z Was, które jeszcze nie zapoznały się  z tą technika odsyłam Tu i Tu.

DSC_1492

Kolejna paletka, która zaskakuje  solidnym czarnym opakowaniem z lusterkiem i logiem marki, skrywa w wewnątrz cztery rozświetlacze. Jak możemy zauważyć w palecie znajdziemy cztery różnorodne odcienie. Trzy pudrowe- wypiekane i jeden kremowy. To co wyróżnia tę paletę, to przede wszystkim odcienie jakie oferuje nam producent. Zachwycają one swoją niebywałością i tak jak wspominałam powyżej swoje zastosowanie znajdą nie tylko w makijażu twarzy, ale również w makijażu oka. Możemy wobec tego stwierdzić, iż jest to uniwersalny i wszechstronny kosmetyk, dzięki któremu wyczarujemy niejeden  niebanalny makijaż.

DSC_1512

DSC_1351

Zapewne kolorem, który wywołuje mieszane odczucia jest Rhinestone. Rozświetlacz w kolorze chłodnego błękitu. Swoje zastosowanie znajdzie szczególnie w makijażu oka, lub mieszany z innymi odcieniami z palety. Wygląda on niesamowicie jako dodatek do ciemnego- czarnego makijażu smoky, lub, gdy muśniemy nim odrobinę łuk kupidyna.  Cubic Zirconia jest odcieniem lodowej bieli. Ładnie podkreśla łuk brwiowy, kupidyna czy szczyty kości policzkowych.  Różowo beżowy odcień to właśnie Tanzanite. Idealny do aplikacji na szczyty kości policzkowych. Ostatnim w kolejce jest Solitaire. Kremowy rozświetlacz. Posiada w sobie drobinki jednak niezbyt mocno wybijające się na pierwszy pan.

DSC_1494

Rozświetlacze zawarte w tej palecie znajdą swoje zastosowanie w makijażu twarzy jak i ciała. Większość z nich sprawdzi sie jedynie na wieczorne wyjścia. Przed ich użyciem musimy pamiętać, aby ostrożniej ich używać, gdyż są bardzo mocno napigmentowane, a ich jakość jest naprawdę bardzo dobra. Nie znikają z twarzy i trzymają się na niej, aż do demakijażu. Myślę, że ta paleta sprawdzi się w szczególności u wizażystek, makijażystek czy charakteryzatorek, które lubią bawić się makijażem i łączyć ze sobą różne barwy.


Cena: 45,90 zł

Waga: 9g

Dostępność: alledrogeria.pl


A jakie są Wasze ulubione rozświetlacze?

Znacie lub poosiadacie tą paletę?

Koniecznie dajcie znać jakie wrażenie wywarła na Was ta paleta?

61 komentarzy

Komentuj