SLEEK MATTE ME- MATOWE SZMINKI DO UST

Hitem ostatnich czasów są płynne matowe pomadki. Stały się numerem jeden w niejednej kobiecej kosmetyczce. Dzięki swojej formule podbiły serca zwolenniczek podkreślonych ust. Nic w tym oczywiście dziwnego, gdyż dzięki ich wykończeniu o wiele dłużej trzymają się na ustach. Wadą tychże produktów jest oczywiście to, że przy długim i częstym stosowaniu wysuszają usta, więc musimy pamiętać o solidnej dawce nawilżenia. Dobrze jest również przed ich aplikacją nałożyć coś nawilżającego na usta.

matowa pomadka, pomadka, szminka, marzena bartosz, makijaż wizaż,

O pomadkach Sleek od AlleDrogeria.pl pisałam już na swojej stronie (tu). Do mojej matowej kolekcji dołączyły kolejne odcienie. One tak samo jak poprzedniczki przez bardzo długi czas trzymają się na ustach. W przypadku tych pomadek nie ma mowy o rozmazywaniu, czy szybkim ścieraniu. Ich pigment wnika w usta i pozostaje na nich przez wiele godzin. Nowe odcienie to kolory idealne na jesienne dni… Ja osobiście uwielbiam takie odcienie o tej porze roku.

dsc_9042

Sama formuła również się odrobinę zmieniła. Teraz dzięki zmianom jesteśmy w stanie stopniować intensywność koloru. Co myślę, że dla wielu z nas jest pozytywną stroną, jeśli nie lubimy, aż tak bardzo intensywnych ust.

matowa pomadka, pomadka, szminka, marzena bartosz, makijaż wizaż,

Pierwszym kolorem w którym się rozkochałam jest Vino Tinto. Piękny głęboki, soczysty jagodowo-winny odcień, który zdecydowanie jest dla mnie hitem tej jesieni. Fired-Up to nic innego jak piękna głęboka czerwień. Old Hollywood jak sama nazwa wskazuje to typowa hollywoodzka mocna czerwień. Shabby Chic to typowy nudziak. Zapewne ten odcień będzie podobał się niejednej z kobiecie. Ja osobiście bardzo go lubię, gdy np potrzebuję moje usta pokryć czymś delikatnym, jednakże widocznym. Bittersweet to kolejny nudziak mający w sobie odrobinę różowego pigmentu.

dsc_9089-vert

Pomadki zamknięte są w solidnym plastikowym opakowaniu z aplikatorem w kształcie różdżki. Dzięki takiej końcówce jesteśmy w stanie równomiernie nałożyć produkt. Nie pogardziła bym jednak, gdyby Sleek zadbał o to, żeby w tych płynnych pomadkach zamiast tak owego aplikatora znajdował się pędzelek. Zawsze o wiele łatwiej było by wyrysować kontur.

matowa pomadka, pomadka, szminka, marzena bartosz, makijaż wizaż,

Wiele kobiet skarży się na to, że pomadki podczas zasychania zaczynają wyglądać nieestetycznie. Czemu tak się dzieje… Myślę, że ważnym aspektem jest nawilżenie ust. Więc jeśli używacie matowych produktów do ust to koniecznie pamiętajcie o nawilżeniu!


Cena: 26 zł 90 gr

Pojemność: 6 ml

Dostępność: AlleDrogeria.pl


A Wy lubicie matowe pomadki do ust? Miałyście do czynienia ze Sleek Matte Me ?

58 komentarzy

Komentuj