Sleek On the Horizon- Czyli złota jesień na powiekach !

Sleek wypuścił jakiś czas temu nową limitowana paletę On The Horizon. Jednym słowem jest piękna, a patrząc na nią widzimy polską złotą jesień. Ja gdy pierwszy raz ją ujrzałam rozkochałam się w tych barwach. Patrząc na nią czujemy chłód w powietrzu, a zarazem rozgrzewające promienie słońca okalające naszą twarz.

www.marzenabartosz.pl

www.marzenabartosz.pl

W palecie znajdziemy standardowo dwanaście kolorów zarówno metalicznych, satynowych jak i matowych. Każdy z tych cieni jest niezwykle napigmentowany niezależnie czy jest to mat czy odcień błyszczący. Cienie zamknięte w czarnej palecie wykonanej z solidnego plastiku wyposażonej w lusterko.

www.marzenabartosz.pl

www.marzenabartosz.pl

W palecie znajdziemy kolory kojarzące się nam z zachodem słońca, szumem drzew, oraz ogniste pomarańcze, które niezwykle kojarzą się nam z jesienną porą i zachodzącym słońcem. Kolorami zawartymi w tej palecie wyczarujemy nie tylko wieczorowe makijaże, ale również te bardziej subtelne, które będą idealnie odzwierciedlały jesienną aurę. Sami możecie ocenić na swatchach jak się prezentują.

www.marzenabartosz.pl

www.marzenabartosz.pl

www.marzenabartosz.pl

Co do jakości cieni nie mam zastrzeżeń. Oczywiście ja należę do tej grupy osób, które wszelkiego rodzaju cienie aplikują na bazę. Nie tylko zwiększa mi to pigmentacje kosmetyku, ale również trwałość. Ogólnie rzecz biorąc paleta kosztuje naprawdę niewiele w porównaniu do jakości i mnogości kolorów jakie w niej są zawarte. Zdecydowanie warto ją mieć w swoich kosmetycznych zbiorach. Wrócimy do tych kolorów o każdej porze roku!


Cena: Teraz w promocji za 37 zł 90 gr

Dostępność: AlleDrogeria.pl


A Wam jak podoba się ta Paleta?

22 komentarze

Komentuj