Szablony do makijażu oka. Hit czy Kit?

Każdy z nas ma świadomość tego, że rynek kosmetyczny działa prężnie i co raz kusi nas nowościami. Nie tylko tymi typowo kosmetycznymi, ale i wszelkiego rodzaju akcesoriami, czy gadżetami. Ogromnym wyzwaniem dla niejednej zwyczajnej śmiertelniczki jest narysowanie idealnej kreski. O ile samo narysowanie równej linii nie sprawia nam większego problemu to często dylemat pojawia się przy nadaniu kształtu kresce. Nauka rysowania idealnej kreski wymaga czasu i cierpliwości. Nie należy się poddawać i cierpliwie ćwiczyć. W sieci możemy znaleźć wiele trików które tą czynność mogą nam ułatwić. Niestety nie łudźmy się, że idealna kreska stworzy się za pomocą na przykład szablonu i jednego pociągnięcia eyelinerem. Warto poświecić kilka chwil i na początek poćwiczyć z takim szablonem poniżej zobaczcie jak taki gadżet się sprawdza.

www.marzenabartosz.pl

www.marzenabartosz.pl

Więc jak sami możecie zauważyć nie jest źle. Przyznam, myślałam że taka metoda rysowania kreski okaże się totalną klapą. Nie mniej jednak nie wyszła najgorzej wystarczy, że odrobinę ją dopracujemy, a całkiem fajnie będzie wyglądała na naszym oku.

sc

3c

Szablony do cieni też nie są takim złym rozwiązaniem jak by się mogło wydawać. Na pewno ułatwią nam pracę. Wprawdzie makijaż wykonany z ich pomocą nie będzie jakiś bardzo dopracowany jednakże wystarczy, aby odrobinę je rozetrzeć i możemy przy ich użyciu uzyskać całkiem fajny efekt na oku.

4d

Kolejny szablon wykorzystałam do wykonania dolnej kreski, aby makijaż połączyć w całość. Oczywiście wykonanie makijażu przy użyciu tego typu szablonów wymaga dopracowania i poćwiczenia jednakże efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Szablony są miękkie więc łatwo możemy przyłożyć je do oka i malować.


Cena: od 3 do około 20 zł

Dostępność: Allegro, sklepy internetowe


A Wy co myślicie o tego typu gadżetach do makijażu oka? Testowałyście już?

A może używacie właśnie takich ?

14 komentarzy

Komentuj