Szał świątecznych zakupów już niebawem…

Bez względu na wszystko grudzień dla Polaków oznacza świąteczną gorączkę. W listopadzie już zacznie się szał zakupów, który z dnia na dzień będzie przybierał na sile. W supermarketach pełną parą będą grały kolędy, zapach piernika będzie wyczuwalny w piekarniach. Mikołaj w centrum handlowym będzie standardem, a dzięki migającym światełkom będziemy mogli poczuć się jak w LasVegas.

Zapewne wiele z Was daje się ponieść wirowi świątecznych zakupów. W sklepach światełka i dekoracje. Właściciele wiedzą, że ludzie będą kupowali i starają nas jak najbardziej zachęcić do zakupów. Wiele z nas gdy widzi pierwsze dekoracje świąteczne zaczyna narzekać że święta są takie „skomercjalizowane”. Święta kiedyś opierały się na rodzinie. Skupiały się wokół niej teraz niestety nasza uwaga coraz bardziej jest skierowana na zakup prezentów.

Ile osób tyle pomysłów na prezent. Każdy z nas ma własne preferencje. Zastanawiając się nad tematem dawania prezentów stwierdziłam, że w tym roku nie dam się zwariować i na spokojnie wybiorę odpowiednie upominki dla najbliższych nie przepłacając w ostatniej chwili.

Niektórzy z Was wiedzą, że jestem zakochana po uszy w stylu rustykalnym. Kiedy znalazłam jeden ze sklepów internetowych wiedziałam, że to właśnie prezenty na święta z FabrykaFrom pojawią się tego roku pod choinką. A na co stawiam w tym roku.

Jedną z rzeczy, które uwielbiam a nigdy nie wychodzi z mody jest porcelana. Dobra herbata zaparzona w takiej filiżance nie tylko rozgrzeje, ale i pobudzi nasze kubki smakowe przy czym nacieszy oko.

Zapewne wiele z Was pamięta metalowe kubki. Mi kojarzą się z dzieciństwem i uważam, te obecne dostępne na rynku mają świetny design i na pewno dodadzą wnętrzu przytulności.

Czasem jest tak, że kompletnie nie mamy pomysłu na prezent, wówczas dobrym rozwiązaniem może być karta prezentowa karmelowa do sklepu, który obdarowany będzie mógł wykorzystać tak jak zechce.

Prezenty do 400 zł ze sklepu Fabryka Form to np. :

Nastrojowy klimat we wnętrzu, który doda przytulności w zimowe wieczory, a również może okazać się świetnym prezentem może być Świeca Hearthwick Warm Wool w szklanej miseczce z drewnianym knotem, który podczas spalania trzaska niczym spalane drzewo w kominku.

Jeśli ktoś szuka prezentów o większej wartości świetnym pomysłem może okazać się Zestaw prezentowy Il bar Alessi

Dla smakoszy wina strzałem w dziesiątkę może być zestaw do wina.

Jeśli chcecie zaczarować rzeczywistość, możecie również obdarować najbliższych prezentami, które wykonacie własnoręcznie jeśli posiadacie takie umiejętności. Nie zapominajmy, że święta to czas dla rodziny a prezenty są tylko dodatkiem w tym wyjątkowym dniu.

Komentuj